RMC MOVING
English  Lietuviškai  Русский 
NAUJIENA NAUJIENA NAUJIENA; Lagaminų paėmimas, supakavimas, pristatymas VILNIUJE. Tel. 8 684 85409 arba el. paštu : info@rmc-moving.lt
Sandėliavimas

 

Trumpalaikis daiktų sandėliavimas.

Ilgalaikis daiktų sandėliavimas.

Lagaminų laikinas saugojimas.

Profesionalus lagaminų supakavimas.

Lagaminų paėmimas, pristatymas.


Kam reikalinga lagaminų saugojimo paslauga? Jūsų skrydis tik vėlai naktį, o atvykote į Vilnių vidurdienį. Tampytis su savimi lagaminą ne pats didžiausias džiaugsmas? Palikite lagaminą tiesiog pas mus ir mes pasirūpinsime jo įpakavimu, paėmimu iš autobusų stoties ar pristatymu į oro uostą. Lygiai taip pat jei reikia Jums išsikelti iš viešbučio, o jūsų skrydis tik vakare.  Atvyksime pas jus iki viešbučio, paimsime Jūsų lagaminą, pasaugosime iki kol jūs atvyksite į oro uostą, o oro uoste ar stotyje Jūsų lagaminas atkeliaus jau paruoštas jūsų kelionei.  Ir visa tai tik už 15-20 eur mokestį vienam lagaminui(priklausomai nuo lagamino dydžio, bei paėmimo atstumo). Lagamino paėmimas galimas nuo 8 val. ryto, gražinimas iki 20 val. vakaro darbo dienomis. Savaitgaliais nuo 10 val. ryto iki 18 val. vakaro (tartis reikia iš anksto).

 

Palikite prekę pasaugoti pas mus:  Jei Jūs atvažiavote iš kito miesto ir prekės pristatymas neįmanomas anksčiau laiko, nes Jūsų klientas užimtas? Sprendimas paprastas, palikite prekę laikinai pasaugoti mums, mes galime ne tik pasaugoti, bet ir pristatyti Jūsų klientui patogiu metu. Taupykite savo brangų laiką.

 

el.paštas užsakymams:

info@rmc-moving.lt 

Tel. +37068485409


Sprendimas: Interateitis.