RMC MOVING
English  Lietuviškai  Русский 
Krovinio pervežimas VILNIAUS mieste tik 20 eur. tel. 8 684 85409. el. paštas : vilnius@rmc-moving.lt
Apie mus

Jūs neturite tinkamo transporto, neturite laiko ar noro, nemėgstate kraustytis, o gal tiesiog neturite vairuotojo pažymėjimo?
Jei į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip", Jums užtenka turėti mūsų telefono numerį ir visi Jūsų rūpesčiai susiję su krovinių gabenimu ar perkraustymo darbais bus sutvarkyti. Mes visuomet pasiruošę Jums padėti!

RMC - MOVING sukaupusi 15 metų patirtį siūlo Jums tik profesionalių darbuotojų kokybiškai atliktą darbą ir saugių bei greitai atliktų paslaugų garantiją ne tik Lietuvoje, bet iš/į daugelį užsienio šalių. Perkraustysime tiek Lietuvoje, tiek į ES šalis.

Jums patogiu metu pakrausime, iškrausime, perkraustysime, nugabensime Jūsų buto ar sodo, biuro ar vasarnamio, namo ar ūkio, baldus, įrenginius, buitinę techniką ar statybines medžiagas. Kadangi mums svarbi Jūsų dienotvarkė, o Jums atliktų paslaugų kokybė, paslaugą atliksime Jums tinkamu metu ir pasirūpinsime, kad Jums niekuo nereikėtų rūpintis.

Taupydami ne tik Jūsų laiką, bet ir pinigus, pagal Jūsų gabenamų ar kraustomų daiktų svorį ir kiekį pasiūlysime optimaliausią transporto priemonę.

RMC - MOVING siūlo vienkartines paslaugas privatiems asmenims ar įmonėms, taip pat įmonėms siūlome sudaryti ir ilgalaikes sutartis. Sutarties sudarymas užtikrins Jums papildomų krovinio gabenimą palengvinančių sąlygų ir nuolaidų.

Dirbame be poilsio dienų Jums!


Sprendimas: Interateitis.